Winnaars

Dit zijn alle winnaars van de Ronde van Waddinxveen

2016:

Elite/belofte

  1. Robin Wennekes, Dodewaard
  2. Stephan Bakker, Zaandam
  3. Piotr Havik, Bergambacht

Amateur

  1. Niels van der Pijl, Wageningen
  2. Rik Nederlof, Breda
  3. Martin van Plateringen, Almere

Junioren

  1. Melle Meeuwisse, Boskoop
  2. Nils Eekhoff, Rijsenhout
  3. Daan van Sintmaartensdijk, Zuidland

Dames

  1. Femke van Kessels, Delft
  2. Minke van Dongen, Oosterhout
  3. Esther van Veen, Uitgeest

Burgerronde Heren

  1. L.J. Blom, Moordrecht
  2. Dennie van Hof, Waddinxveen
  3. Cees Jan Bos Zevenhuizen (ZH)

Burgerronde Dames

  1. Daniëlle van Hattum, Waddinxveen
  2. Laura van Meulen, Waddinxveen

De volledige uitslag (m.u.v. dikke banden race) is terug te vinden op www.KNWU.nl.

2015:

Elite/belofte

  1. Wouter de Groot
  2. Paul Helderman
  3. Jos Koop

Amateur

  1. Niels Immerzeel
  2. Peter Fils
  3. Elmar Horn

Junioren

  1. Thierry Bouckaert
  2. Paul Helderman
  3. Jos Koop

Dames

  1. Winanda Spoor (2x op een rij)
  2. Sandra van Veghel
  3. Ines Klok

Burgerronde Heren

  1. Koen de Leeuw
  2. Jelle Meijer
  3. Stefan van Steekelenburg

Burgerronde Dames

  1. Maaike Koomen
  2. Daniëlle van Hattum

De volledige uitslag (m.u.v. burgerronde en dikke banden race) is terug te vinden op www.KNWU.nl.

2014: Elite/belofte Michael Vingerling

2013: Elite/belofte Jaap de Man

2012: Elite/beloften Tom Lotz, Schoonhoven

2011: Junioren Leon Hofman, Bleiswijk

2011: Elite/beloften Peter Möhlmann, Apeldoorn

2010: Junioren Roeland Dijkshoorn, Vlaardingen

2010: Elite/beloften Rikke Dijkxhoorn, Rijswijk ZH

2009: Elite/beloften Marco Kleibeuker, Ouderkerk a/d IJssel

2009: Junioren Cees Jan Kortlever, Zevenhuizen ZH

2008: Elite/beloften Marcel Alma, Harskamp

2008: Junioren Wesley Kreder, Zevenhuizen

2007: Elite/beloften Dennis Smit, Zwanenburg

2007: Junioren Julian van Dijk, Zwartsluis

2006: Elite/beloften Peter Möhlmann, Apeldoorn

2005: Elite/beloften Jeroen Akkerman, Almere

2004: Elite/beloften Fulco van Gulik, Baarle – Nassau

2003: Elite/beloften Trevor Jaaron Poad, Nieuw – Zeeland

2003: Junioren Levi Heimans, Diemen

2002: Elite/beloften Wilco Zuijderwijk, Poeldijk

2002: Vrouwen Suzanne de Goede, Zoeterwoude

2002: Junioren Thomas Dekker, Dirkshorn

2001: Elite/beloften Ewoud van der Kooij, Leiderdorp

2001: Vrouwen Vera Koedooder, Bovenkarspel

2000: Amateurs Lennart van Drimmelen, Haastrecht

2000: Dames Monica de Waal, Gouda 2. Corrien van Haastert, W’veen

1999: Amateurs Wilco Zuijderwijk, Poeldijk

1999: Junioren Alfred de Bruin, Stolwijk

1998: Amateurs Wilco Zuijderwijk, Poeldijk

1997: Amateurs Rob Sienders, Zwijndrecht

1996: Amateurs Martin Schouten, Vlaardingen

1995: Amateurs Juris Silovs, Letland

1994: Amateurs Dainis Ozols, Letland

1993: Amateurs Axel Hermans, Bergschenhoek

Historisch verder:

1950: Amateurs Piet Kooyman, Den Haag.

1955: Amateurs Dirk de Ruiter, Beverwijk 2. Ab Geldermans, Beverwijk

1966: Kampioenschap van Zuid – Holland 1. Marinus van der Klooster, Rotterdam

1967: Amateurs Piet Kettenis, Den Haag

1968: Amateurs Bert van Dorth, Rotterdam

1969: Amateurs Rink Cornelisse, Amsterdam

1970: Amateurs Martin Verwey, Zevenhuizen ZH

1972: Amateurs Cor Schuuring, Amsterdam

1972: Kampioenschap van Zuid – Holland 1. Cees van der Meijden, Puttershoek

1978: Profs Bert Scheuneman, Veendam

1978: Amateurs Harrie de Boer, Hilversum

1979: Profs Wim de Ruyter, Oldebroek

1980: Profs Jos Lammertink, Wierden

1981: Profs Herman Ponsteen, Hellendoorn

1982: Profs Fons van Katwijk, Oploo

1983: Profs Theo Smit, Halfweg

1984: Profs Hans Langerijs, Waddinxveen

1985: Profs Jean Paul van Poppel, Tilburg